سخنگوی دولت: امروز کشور بصورت ویدئو کنفرانسی اداره نمی‌شود

سخنگوی دولت: امروز کشور بصورت ویدئو کنفرانسی اداره نمی‌شود

سخنگوی دولت: امروز کشور بصورت ویدئو کنفرانسی اداره نمی‌شود
9 آذر 1400, 11:37 / کد خبر:783434
سخنگوی دولت گفت: امروز مردم، دولت و مسئولان را در کنار خود می‌بینند و شاهد هستند که کشور بصورت ویدئو کنفرانسی اداره نمی‌شود.
«علی بهادری‌جهرمی» امروز در یک نشست صمیمی با اصحاب رسانه گفت: شنبه آینده پایان صد روز اول کاری دولت است و از امروز وزارتخانه‌های مختلف آماری را درباره عملکرد این صد روز ارائه خواهند کرد.

سخنگوی دولت با بیان اینکه مسئله اصلی دولت در شهریور ماه کرونا بود، افزود: در شهریور ماه شاهد آمار گسترده از دست دادن مردم بر اثر بیماری کرونا بودیم و ۷۰۹ شهروند در روز ۲ شهریور که یک روز قبل از آغاز بکار دولت بود، فوت کردند و روزانه چنین آماری داشتیم.

وی عنوان کرد: به این آمار باید تلخی نبود دا‌رو، کالای اساسی و واکسنی که صنوف مختلف برای تهیه آن صف کشیده و رقابت برای حق حیات خود می‌کردند، اضافه کنیم.

بهادری‌جهرمی با اشاره به کمبود سرم که یک داروی عادی است، گفت: علیرغم تلاشی که دولتمردان دوره قبل داشتند، شرایط به گونه‌ای رقم خورده بود که مردم در تهیه سرم هم مشکل داشتند. آزادی‌های عمومی کاهش یافته و تعطیلی کسب وکار‌ها را داشتیم و مردم تلخی فشار مضاعف اقتصادی و قطعی برق در ساعات گرم سال را هم میکشیدند.

سخنگوی دولت تصریح‌کرد: حتما مدیران روز دولت دغدغه حل مشکلات را داشتند و تلاش می‌کردند، اما شرایط تحویل دولت چنین شرایطی بود، اما امروز کسی استرس دسترسی به واکسن کرونا را ندارد. امروز آزادی‌های عمومی که جزو اولویت‌های دولت سیزدهم بود، به جامعه برگشته است؛ آمار تلفات مردم به زیر ۱۰۰ نفر رسیده و ۷ برابر بیشتر به سلامت جان مردم امید داریم.

وی با بیان‌ اینکه امروز کالا‌های اساسی در خدمت مردم است، گفت: مردم برای دسترسی به مرغ و تخم مرغ مشکلی ندارند، برای سبد کالا در صف نمی‌ایستند و سبد کالا با احترام جلوی درب به خدمت مردم‌می رسد، زیرا اولویت دولت اهمیت دادن به مسائل اساسی مردم بوده است.

بهادری‌جهرمی تاکید‌ کرد: ۱۵ اسفند سال ۱۳۹۹ اولین بسته واکسن وارد و تا ۳ شهریور که آغاز کار دولت سیزدهم است ۵ میلیون دز واکسن تزریق شده بود. اما هم اکنون ۱۰۰ میلیون دز واکسن تزریق شده و سرعت تزریق واکسن ۴۰ برابر دوره قبل شده است.
 
سخنگوی دولت اضافه کرد: امروز خانواده‌ها می‌توانند راحت‌تر زندگی کنند و در کنار این کادر درمان هم با وجود اینکه باید تلاش کند، بهتر می‌تواند نفس بکشد و فشار کاری شان کم‌شده است.
 
وی گفت: امروز مردم، دولت و مسئولان را در کنار خود می‌بینند و شاهد هستند که کشور بصورت ویدئو کنفرانسی اداره نمی‌شود.
 
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰، شماره ؛ 30 دی 1400
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین