واکنش امام جمعه نجف‌آباد به دستگیری زن دوچرخه‌سوار

واکنش امام جمعه نجف‌آباد به دستگیری زن دوچرخه‌سوار

واکنش امام جمعه نجف‌آباد به دستگیری زن دوچرخه‌سوار
1 آبان 1399, 11:07 / کد خبر:741577
امام جمعه نجف آباد در واکنش به دستگیری زن دوچرخه سوار نجف‌آبادی گفت: فعلاً در حال بررسی مقصران اصلی این امر هستیم و فعلا نمی‌توانیم کسی را به صورت کامل متهم کنیم.
حجت الاسلام والمسلمین حسناتی با واکنش به کشف حجاب خانم دوچرخه‌سوار در شهر، اظهار کرد: دو روز قبل در آستانه اذان ظهر، اتفاق زشت و ساختارشکنانه‌ای بر خلاف عرف و شرع در میدان اصلی شهرستان نجف آباد که شهر عالمان و شهدا است رخ داد و ویدئو آن که با برنامه‌ریزی قبلی انجام شده بود در فضای مجازی منتشر و به سرعت در سراسر دنیا پخش شد. فعلاً در حال بررسی مقصران اصلی این امر هستیم و فعلاً نمی‌توانیم کسی را به صورت کامل متهم کنیم.
قطعاً در چنین شهر شهیدپرور و مقاوم پروری که زنان رشید و غیرتمندی را پرورش داده و در دوران انقلاب و دفاع مقدس حضور داشته، با برنامه‌ریزی قبلی و حساب شده این شهر را برای عمل زشت خود انتخاب کردند که مردم با یک حرکت خودجوش به سرعت در برابر این اقدام ایستادند. بدون اینکه مسئولان از کسی دعوت کنند، خود مردم از همه اقشار و حتی جوانان و دوچرخه‌سواران خانم با رعایت کامل نظم و پروتکل‌های بهداشتی برای محکومیت این اقدام به صحنه آمدند.
امام جمعه شهرستان نجف آباد تاکید کرد: در حال حاضر علی‌رغم اینکه مردم با مشکلات فراوان از جمله مشکلات اقتصادی و شیوع بیماری کرونا و بی عدالتی‌ها و تبعیض‌ها دست و پنجه نرم می‌کنند، اما نسبت به این ماجرا واکنش نشان دادند؛ زیرا می‌دانند دشمن می‌خواهد با اعمال تحریم‌ها و فشار به مردم ایران دین، شرف، حیثیت و غیرت مردم را بگیرد. پیامبر اکرم می‌فرمایند اگر در جامعه‌ای حیا برداشته شود، آرام آرام دین نیز از آن برداشته می‌شود؛ به همین دلیل بود که مردم نجف آباد هوشمندانه به میدان آمدند و این اقدام را محکوم کردند.
گفتنی است، چند روز گذشته فیلمی از خانمی در شهرستان نجف آباد به سرعت در فضای مجازی منتشر شده که در حین دوچرخه سواری حجاب خود را از سر بی می‌دارد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹، شماره 3950 ؛ 12 آذر 1399
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین