فومنی : بهتر است عارف به تدریس در دانشگاه مشغول شود، نه ریاست جمهوری

فومنی : بهتر است عارف به تدریس در دانشگاه مشغول شود، نه ریاست جمهوری

فومنی : بهتر است عارف به تدریس در دانشگاه مشغول شود، نه ریاست جمهوری
14 مهر 1399, 12:39 / کد خبر:739788
دبیرکل حزب مردمی اصلاحات گفت: محمدرضا عارف نشان داده که از نظر مدیریتی بسیار ضعیف است.
محمدزارع فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات ، در خصوص احتمال حضور محمدرضا عارف در انتخابات ریاست جمهوری آینده گفت: عارف نشان داده است که وقتی مسئولیتی را می‌پذیرد به شدت محافظه کار می‌شود و حرف نمی زند تا در قدرت بماند.
در طول مدتی که عارف در فراکسیون امید در مجلس بوده یا ریاست شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح طلبان را بر عهده داشت، به هیچ وجه کارنامه قابل قبولی ندارد و اکثریت قاطبه اصلاح طلبان، عارف را قبول ندارند، چون نتوانست چتر حمایتی برای بیشتر اصلاح طلبان ایجاد کند.

محمدرضا عارف علیرغم اینکه انسان بسیار خوب و شریفی است، در مدیریت بسیار ضعیف نشان داده است و با اینکه حمایت سید محمد خاتمی هم با او همراه بود، با قرار دادن اسامی ناکارآمد، باعث شکست مجلس یازدهم در انتخابات و تضعیف جایگاه شورای شهر شد؛ به نظر بهتر است او به دانشگاه برگردد و تدریس کند، چون به درد مدیریت اصلاحات نمی‌خورد.
جریان اصلاحات با نفرات قوی و کارآمد وارد رقابت انتخاباتی ریاست جمهوری خواهند شد و با افرادی هم در این خصوص صحبت‌هایی را داشتند و توانستند نظر آن‌ها را جلب کنند؛ این افراد باید جامع الشرایط باشند و نظرات گروه‌های مختلف را به خود جلب کنند تا بتوانند اصلاح طلبان را در این رقابت به پیروزی برسانند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۳۰ مهر۱۳۹۹، شماره 3917 ؛ 30 مهر 1399
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۳۰ مهر۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین