وقتی دوستان «کارآگاه علوی» به خاطر تصادفش خدا را شکر می‌کنند! + فیلم

وقتی دوستان «کارآگاه علوی» به خاطر تصادفش خدا را شکر می‌کنند! + فیلم

وقتی دوستان «کارآگاه علوی» به خاطر تصادفش خدا را شکر می‌کنند! + فیلم
5 مهر 1399, 11:42 / کد خبر:738759
احمد نجفی بازیگر سینما و تلویزیون، در برنامه «چهل تیکه» از خاطره تصادفش در آمریکا گفت.
احمد نجفی بازیگر سینما و تلویزیون در برنامه «چهل تیکه»، درباره سختی دوران کودکی اش در خرمشهر گفت: به طور کلی زندگی در خوزستان به دلیل شرایط آب و هوایی آن، سخت است. وقتی دمای هوا ۵۵ درجه شود، وقتی یک هفته تمام زندگی‌ات را خاک فرا بگیرد و نتوانی نفس بکشی و حتی آب گل آلود بخوری، زندگی سخت می شود.
وی درباره تجربه همکاری خود با مسعود کیمیایی اظهار کرد: کیمیایی شگردی دارد که خیلی‌ها ندارند؛ به همین دلیل در فیلم هایش همه خوب بازی می‌کنند. کاری به قصه ندارم؛ اما بازی‌ها در فیلم‌های کیمیایی خوب است. به خاطر اینکه جنم بازیگرش را خیلی زود می‌شناسد.
نجفی در ادامه درباره تصادف رانندگی خود در آمریکا بیان کرد: من تصادف تلخی در آمریکا داشتم که در نتیجه آن، حدود ۶ ماه روی صندلی چرخ دار بودم. اما در آن مدت روحیه دلمردگی و خواری نداشتم. در این سانحه، فکّ من شکست. بعضی‌ها امروز به کنایه به من می‌گویند «خداراشکر، شانس آوردیم فکّت شکست؛ اگر نشکسته بود، چقدر حرف می‌زدی!» (خنده)بازیگر «کارآگاه علوی» درباره خاطره خود از آزادی خرمشهر گفت: من در روز آزادی خرمشهر آمریکا بودم؛ آنجا یک جعبه شیرینی گرفتم و بین ایرانی ها در محل کارم پخش کردم.
وی درباره لزوم توجه به دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس را شوخی نگیرید؛ الان هفت ثانیه دستمان روی آتش باشد، تحمل نمی‌کنیم؛ اما خیلی‌ها در دوران جنگ تحمیلی دست و پا دادند تا ما سر پا باشیم و قدم بزنیم.
نجفی اظهار کرد: یک عده می‌گویند کسانی که هنوز در دوران جبهه و جنگ مانده اند، روانی هستند. اما من می گویم، روانی کسانی هستند که بعد از جنگ ویتنام و عراق خودکشی کردند. کدام یک از بچه‌های جنگ ما خودکشی کرده اند؟! در آمریکا سالی ۷۰۰ نفر به خاطر جنگ عراق و از خجالت، خودکشی می‌کنند.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹، شماره 3918 ؛ 01 آبان 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین