قاسمی: هنوز محدودیت‌های جدید کرونایی در کشور اعمال نکرده‌ایم

رئیس جمهور باید اعمال محدودیت‌های جدید را تایید کند

قاسمی: هنوز محدودیت‌های جدید کرونایی در کشور اعمال نکرده‌ایم

قاسمی: هنوز محدودیت‌های جدید کرونایی در کشور اعمال نکرده‌ایم
29 شهریور 1399, 14:40 / کد خبر:738010
دبیر ستاد اجتماعی مقابله با کرونا گفت: هنوز محدودیت‌های جدیدی را در کشور برای پیشگیری از شیوع کرونا اعمال نکرده‌ایم.
حسین قاسمی دبیر ستاد اجتماعی و انتظامی مقابله با کرونا، درباره نحوه اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی در کشور گفت: اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا شکل می‌گیرد. استان‌های قرمز باید پیشنهادهایشان را درباره اعمال محدودیت‌ها به ستاد مقابله با کرونای استانی مطرح کنند. پیشنهاد محدودیت‌ها بعد از بررسی و اتخاذ تصمیمات، به کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی کرونا ارسال می‌شود و بعد از جمع‌بندی برای تصمیم‌گیری به ستاد ملی کرونا می‌رود و در صورت تایید پیشنهادها از سوی رئیس جمهور، محدودیت‌ها اعمال می‌شوند.
او درمورد محدودیت‌های تازه در استان‌های قرمز کشور گفت: تا این لحظه محدودیت‌های جدیدی را در کشور برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اعمال نکرده‌ایم.
قاسمی درباره مصوبه مجازات افرادی که دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند گفت: در سه جلسه قبلی ستاد ملی کرونا دستور مجازات در سه حوزه اصناف، حوزه مردمی و حوزه ادارات تصویب شد و اکنون این اقدام در سه حوزه در حال انجام است و مسئولیت روند اجرایی این موضوع با وزارت بهداشت است.
دبیر ستاد اجتماعی مقابله با کرونا  گفت: ما با بیماری روبه رو هستیم که رفتار‌های قابل پیش بینی ندارد و قطعا تصمیماتی که گرفته می‌شود متناسب با شرایط تغییر بیماری و روند شیوع و ابتلا آن خواهد بود.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹، شماره 3918 ؛ 01 آبان 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین