بهروز کمالوندی: عوامل خرابکاری نطنز شناسایی شده‌اند

بهروز کمالوندی: عوامل خرابکاری نطنز شناسایی شده‌اند

بهروز کمالوندی: عوامل خرابکاری نطنز شناسایی شده‌اند
16 شهریور 1399, 12:40 / کد خبر:736492
سخنگوی سازمان انرژی اتمی کشورمان اعلام کرد که عوامل و دلایل خرابکاری سایت نطنز کشف و شناسایی شده‌اند اما به دلیل اینکه موضوع در دست بررسی است، نمی‌توان جزئیات بیشتری داد.

بهروز کمالوندی سخنگوی سازمان انرژی اتمی کشورمان در یک گفت‌وگوی تلویزیونی درباره احتمال اینکه بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی جاسوس باشند، اظهار داشت: «غیر از بازرس، ما حملات سایبری را داشتیم و بارها دفع کردیم. تعداد زیادی خرابکاری صنعتی داشتیم و یک نمایشگاه داریم از موارد زیاد خرابکاری که پیدا کردیم. همه اینها مواردی نیست که بخواهیم به بازرس انتساب دهیم اما می‌تواند بازرس هم باشد. مراقبت باید بکنیم  و می توانم بگویم مراقبتی خوبی شده و اشراف کامل است.»

کمالوندی افزود: «اتفاقی که در نطنز افتاد متاسفانه جنبه خرابکاری دارد و این سازمان های امنیتی هستند که باید دقیق بررسی کنند و بنا بر این بوده که آنها در این باره اظهار نظر کنند و تحقیقاتشان ادامه دارد و تا آنجای که ما اطلاع داریم عوامل را کشف کرده‌اند و دلایل را هم می‌دانند و نسبت به این موضوع اشراف دارند اما به دلیل اینکه موضوع در دست بررسی است از ارائه جزئیات بیشتر معذور هستیم.»

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹، شماره 3862 ؛ 30 شهریور 1399
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین