تجلیل مجیدی از ویدئوی پیرمرد زنجیرزن/ فراخوان برای شناسایی سازنده

این فیلم ایده‌آل ما است؛

تجلیل مجیدی از ویدئوی پیرمرد زنجیرزن/ فراخوان برای شناسایی سازنده

تجلیل مجیدی از ویدئوی پیرمرد زنجیرزن/ فراخوان برای شناسایی سازنده
11 شهریور 1399, 15:51 / کد خبر:735979
رویداد «سوگ در خانه» به مدیریت مجید مجیدی قصد دارد از سازنده ویدیوی زنجیرزنی تک‌نفره یک پیرمرد در خیابان با نوایی از محمدعلی کریم‌خانی تجلیل کند.
در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی ویدیوی عزاداری و زنجیرزنی تک‌نفره یک پیرمرد با نوایی از محمدعلی کریم‌خانی مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفت و دست به دست شد؛ ویدیویی که در ایامی که هم‌صدایی و همدلی کمتری مشاهده می‌شود، مقبول همه گروه‌ها و طیف‌ها قرار گرفت.
این ویدیو متعلق به مشهدی ابراهیم کیانی بروجنی پدر یک مفقودالاثر است که در شب‌های محرم به دلیل شرایط کرونا دلتنگی‌های دل شکسته‌اش را با زنجیر بر شانه خسته‌اش فرود می‌آورد.
«سوگ در خانه» رویدادی به مدیریت مجید مجیدی است که در شرایط ویژه عزاداری‌های امسال محرم با محوریت ساخت فیلم‌های یک الی سه دقیقه‌ای با موضوع محرم در خانه برگزار می‌شود.
مجید مجیدی ضمن اینکه ویدیوی این پدر دلتنگ را ایده‌آل این رویداد می‌داند و نگرش این جشنواره را بر پایه چنین آثاری می‌بیند، بیان کرد: یک سفر زیارتی مشهد مقدس به ایشان و یک سفر زیارتی مشهد مقدس نیز به سازنده این ویدیو از طرف رویداد «سوگ در خانه» تقدیم خواهد شد.
وی افزود: افرادی که سازنده ویدیو را می‌شناسند با پل‌های ارتباطی رویداد «سوگ در خانه» یا شماره ۰۹۱۰۹۲۳۴۲۳۴ (پاسخ گویی ساعت ۱۱ تا ۱۶) تماس حاصل کنند.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹، شماره 3893 ؛ 31 شهریور 1399
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین