کنایه غرضی به کدخدایی: بازهم کاندیدا می‌شوم

کنایه غرضی به کدخدایی: بازهم کاندیدا می‌شوم

کنایه غرضی به کدخدایی: بازهم کاندیدا می‌شوم
21 مرداد 1399, 15:40 / کد خبر:733875
روز گذشته عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان، در اظهارنظر شخصی در مورد حضور افراد در انتخابات ۱۴۰۰ گفت: دوستانی که در ادوار گذشته ثبت نام کردند و احراز هویت نشدند، دیگر به انتخابات ریاست جمهوری ورود پیدا نکنند.
به گزارش برنا، سیدمحمد غرضی، وزیر پست و تلگراف دولت سازندگی، که صلاحیت او در انتخابات ۱۳۹۶ توسط شورای نگهبان احراز نشد، در واکنش به این اظهارنظر کدخدایی گفت: ما کار خودمان را می‌کنیم آقای کدخدایی و عزیزان دیگر هم کار خودشان را کنند، من که نمی‌خواهم درگیر شوم. حرف من به شورای نگهبان و عزیزان دیگر این است که روش‌های گذشته‌تان اشتباه است، حالا باز بروند و یک عزیز دیگر را بیاورند و مثل گذشته شود.
او با بیان اینکه اینکه «نسبت به همه دولت‌های مشروطه بعد از مشروطه معترض هستم» افزود: به عنوان مثال احمدی نژاد ۶۰۰ میلیارد دلار داشت، ارز ۱۰۰۰ تومانی را ۳۰۰۰ تومان کرد او که به مراتب بیشتر کشور را از بین برد. من جزو کاندیدا‌هایی هستم که یک دفعه تایید شدم یک دفعه رد شدم، باز هم ثبت نام می‌کنم شاید خدا فرجی برساند.
عضو کابینه دولت سازندگی در خصوص علت ردصلاحیت شدنش در انتخابات ۹۶ اظهار کرد: شورای نگهبان من را دعوت نکرد بعد هم گفتند شما رد نشدی، اما دعوت نکردند. بالاخره بنده از طرف حضرت امام (ره) ۵ دفعه به عنوان نخست‌وزیری پیشنهاد شدم که بقیه موافقت نکردند حالا بخواهم دنبال هدف‌های سوخته بگردیم نمی‌شود؛ لذا در حال حاضر معتقدم کشور بسیار بسیار ثروتمند است حاضرم بیایم بایستم کشور را اداره کنم و سه کار کنم.
غرضی ادامه داد: اول بیکاری را از بین ببرم، دوم فقر را ریشه‌کن کنم و سوم رانت‌خواری را به طور کامل از بین ببرم، این تعهد را می‌کنم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹، شماره 3902 ؛ 10 مهر 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین