برگزیده سرویس ها
خوش بینی بدبینی شادی غم

3 دیدگاه منفی که در مورد خودمان داریم

حرف های زیادی در مورد اینکه در زندگی باید شاد بود زده می شود راهکارهای زیادی هم از جانب افراد مختلف داده می شود ولی باید بدانید تا زمانی که سبک فکرمان را عوض نکنیم نمی توانیم شاد باشیم.

چاقی

اشباهات رایج بین افرادی که می خواهند وزن کم کنند

اگر تحمل گرسنه ماندن را دارید، می توانید تنها هفته ای یکی، دو روز به جای شام میوه بخورید اما خوردن حجم زیادی از میوه های شیرین تابستانی به جای وعده های غذایی، نمی تواند رژیم مناسبی برای لاغر شدن شما باشد.

کولر گازی

کدام کولر گازی بهتر است؟(جدول قیمت)

بهتر است محصولی که قصد خرید آن را دارید در سطح جهان و بازار ایران خوش نام باشد. البته این امر به تنهایی مهر تایید بر کیفیت کامل آن محصول نیست.

ترافل خرما

دسر ماه رمضان: ترافل خرما

با خرما دسری زیبا و خوش طعم برای سفره های افطاری تان درست کنید.

کروکودیل تمساح

چرا حشرات عاشق نوشیدن اشک هستند؟

بعضی از حشرات مانند پروانه ها و زنبورها به خوردن اشک سایر حیوانات شهرت دارند.آنها معمولا اشک پستانداران و حتی انسان ها را می نوشند.

تایلند

پادشاهی های دیدنی جهان

هنوز کشورهای زیادی در جهان وجود دارد که با نظام پادشاهی اداره می شوند در این مطلب می خواهیم زیباترین کشور هایی که نظام پادشاهی دارند را به شما معرفی کنیم.

فوتبال

10 مدافع گرانقیمت دنیا

مدافع خوب می تواند حملات تیم حریف را خنثی کند و به موقع حتی یک ضد حمله را آغاز نماید از این رو داشتن یک مداقع خوب برای هر تیمی مهم است.

مودم ایسوس

ایسوس پر سرعت ترین مودم وای فای را ارائه داد

ASUS پر سرعت ترین دستگاه مودم وای فای را ارائه داد.

رامسر

ساکنین رامسر در معرض پرتوگیری بالاتر از کارکنان هسته‌ای هستند

استاد دانشکده فیزیک هسته‌ای دانشگاه امیرکبیر با بیان اینکه مقدار پرتوگیری گروهی ساکنان منطقه رامسر در سال بیشتر از حد کارکنان در راکتورهای هسته‌ای است پیشنهاد کرد این منطقه که حدوداً 5 کیلومتر مربع است به یک پارک آموزشی-پژوهشی با پرتوزایی طبیعی رامسر تبدیل شود و به ساکنین آن در محل دیگری زمین اختصاص یابد.

آخرین اخبار
2161
نسخه چاپي امروز
عكس روز
كل اخبار