برگزیده سرویس ها
هومن گامنو

گامنو از «سوسن خانم» به «خندوانه» آمد

موزیک ویدئوی «سوسن خانوم» که پنج سال قبل جنجالی شد را به خاطر دارید؟ اواسط آن موزیک ویدئو را چطور؟ یعنی زمانی که یک پسر با موهای فرفری و اکت‌های مختص خودش، بخش‌های هیپ هاپ شعر را می‌خواند. در آن زمان کسانی که علاقه‌مند موسیقی پاپ بودند به سمت بخش‌های پاپ آن اثر با اجرای گروه «بروبکس» جذب شدند. آنها هم که طرفدار هیپ هاپ و رپ بودند، کارهای «هومن گامنو» را پیگیری کردند.

برنج

در پخت برنج دقت کنید تا آرسنیک آن را نخورید

پختن برنج به این صورت که آن را با آب داغ آبکشی می کنیم باعث می شود که بسیاری از آرسنیک های دانه ها از بین بروند، محققان به این نتیجه رسیده اند که می توان این ماده سمی را در برنج که یکی از محبوب ترین غذاهای دنیا محسوب می شود را به حداقل رساند.

برج ایفل

گشت زنی در طبقه اول برج ایفل+عکس

برج ایفل در شمار آثار ارزشمند معماری جهان است که اکنون به سمبل فراموش نشدنی شهر پاریس تبدیل شده است.

سیب زمینی ژله ای

غذای روز: سالاد سیب زمینی ژله ای

سالاد سیب زمینی ژله ای یک نوع سالاد الویه است که با سبزیجات درست می شود. در این سالاد انواع سبزیجات داخل یک قالب ژلاتینی قرار گرفته شده که شکل و فرم جذابی دارد.

دوربین عکاسی

نگاهی به عکس های دیدنی پنج شنبه 8 مرداد


اسب آبی

ترس بامزه بچه اسب آبی(تصاویر)

اسب آبی کوچک در حالی که اسب های بزرگتر در داخل گل گیر افتاده اند تلاش می کند از ترس اینکه از جانب کروکودیل ها و سایر اسب های مورد هجوم قرار گیرد به وسط دایره بزرگترها راه پیدا کند.

قاتل

دفتر خاطرات قاتل سریالی راز او را بعد از 20 سال فاش کرد(تصویر)

دست تامارا سامسوناوا زن 67 ساله روس بالاخره بعد از 20 سال رو شد.

بچه فیل

ذوق زده شدن بچه فیل از دیدن پروانه ها(فیلم)


قلمه زدن

ترفندهای جالب باغبانی

حتما برای شما هم پیش آمده که بذری را در باغچه خود بکارید اما پرنده ها همه آنها را بخورند.برای دور کردن میهمان های ناخوانده میتوانید از چنگال استفاده کنید.

آخرین اخبار
2444
نسخه چاپي امروز
كل اخبار