برگزیده سرویس ها
دلاور

شاهکارهای هالیوود(2)

چه کسانی بهتر از سازندگان می توانند در مورد فیلم ها قضاوت کنند؟ سایت هالیوود ریپورتر با نظر سنجی از میان برندگان اسکار، روسای استودیو های فیلم سازی و صاحبان شبکه های تلویزیونی اقدام به انتخاب شاهکارهای هالیوود کرده است.

افسردگی غم

افراد غمگین چگونه فکر می کنند؟

برخی از افراد همیشه در زندگی شاد هستند. عده ای بعضی روزها شاد هستند و بعضی روزها غمگین. اما در این بین عده ای هم هستند که اکثر اوقات غمگین هستند و برای اینکه بتوانند شاد باشند حتما باید دلیلی محکم داشته باشند و در غیر این صورت شادی برایشان چندان معنایی ندارد.

وقتی تغییرات آب و هوایی اقتصاد جهان را دگرگون می کند

«نائومی کلین» در کتاب«این همه چیز را تغییر می دهد:کاپیتالیسم مقابل آب و هوا» بیان می کند که تغییرات آب و هوایی جهان مشکلی است که موجب اختلال در وضع موجود می شود و به همین دلیل باید تغییراتی هوشمندانه صورت گیرد.

ژاپن

امن ترین کشورهای دنیا برای زندگی

همانطور که بلایای طبیعی، تروریسم، دزدی و قتل عام ها سیاره ما را به جهنم تبدیل کرده اند، همه بدنبال یکی از امن ترین کشورها و مکان ها برای زندگی هستند.

بنیاد الکور انجماد

انتظار بیش از 120 انسان منجمد برای بازگشت به حیات

تاکنون بیش از 120 نفر در «بنیاد تمدید حیات آلکور» به شکل نیمه مرده منجمد شده‌اند با این امید که روزی با پیشرفت علم دوباره به حیات بازگردند.

بهنام تشکر

آرزوی بهنام تشکر برای ایفای نقش ژاور در بینوایان

مردم این روزها تلویزیون نگاه می‌کنند و اگر از سریالی خوششان نیاید دیگر به سراغ تلویزیون نمی روند اما اعتراضی هم نمی کنند چرا که فکر می‌کنند پول تلویزیون و برنامه هایی را که می‌بینند پرداخت نمی کنند. این درحالی است که هزینه استفاده از تلویزیون در قبض برق مخاطبان لحاظ می‌شود و خیلی کم اطلاع دارند که تلویزیون به خاطر برنامه هایی که پخش می‌کند از مخاطب پول می‌گیرد.

اوباما

بازی اوباما با کودکان(تصاویر)


ال کولاچو فستیوال

فستیوال ال کولاچو،جشن پریدن از روی نوزادان

مراسم پریدن از روی نوزادان جشنی است که در اسپانیا در ماه ژوئن هر سال در دهکده «کاستریلو د مورسیا» برگزار می‌شود. پیشینه این مراسم به سال‌های 1620 میلادی می‌رسد.

مرتضی پاشایی

چرا درگذشت پاشایی جوانان را اینقدر داغدار کرد؟

سه روز از مرگ مرتضی پاشایی، خواننده ٣٠ ساله پاپ، می‌گذرد. دیروز مردمی که برای تشییع جنازه از تالار وحدت تا بهشت زهرا، همراهی‌اش کنند، آن‌قدر زیاد بودند که نشد دفن‌اش کنند.

آخرین اخبار
2257
نسخه چاپي امروز
كل اخبار