برگزیده سرویس ها

مسن ترین فرد جهان معرفی شد

یک زن مکزیکی 127 ساله به عنوان مسن ترین فرد جهان معرفی شد.

سکه ارز دلار

قیمت طلا و سکه کاهش یافت

در بازار امروز - سه‌شنبه - هر گرم طلای 18 عیار به قیمت 96 هزار و 981 تومان، سکه تمام و نیم سکه به ترتیب 947 هزار و 500 تومان و 475 هزار و 500 تومان داد و ستد می‌شود که نسبت به روز قبل کاهش یافته است.

طلاق  دعوا  قهر خانواده زن و شوهر همسر ازدواج

چرا طلاق عاطفی رخ می دهد؟

طلاق عاطفی، پدیده ای است که چند سالی است مورد توجه جامعه شناسان و مشاوران خانواده قرار گرفته است؛ پدیده ای که به گفته محققان در این زمینه، شیوع فراوانی پیدا کرده و آمارهای بسیار نگران کننده ای در این زمینه منتشر شده است.

سیب زمینی و گوشت

غذای روز: خوراک سیب زمینی و گوشت

این نوع خورراک از سیب زمینی ، پنیر چدار و گوشت که همه با هم مخلوط می شوند ، تشکیل شده است. مطمئن باشید اگر ظرف این غذا را جلوی هر کسی قرار دهید یک لبخند هدیه می گیرید.

جوش صورت پوست

خوراکی هایی که جوش و آکنه را تشدید می کند

در دانه های سویا استروژن های گیاهی طبیعی یافت می شود. مقدار این استروژن های نوری یافت شده در سویا مانند استروژن طبیعی عمل می کند و در نتیجه مصرف آن باعث بروز آکنه می شود.

ریچارد گری

ریچارد گی یر 65 ساله شد

امروز تولد 65 سالگی ریچارد گی یر هنرپیشه مشهور هالیوود است.

بوی بد

خوشبــو باشید!

منشا بوی بد می تواند: بوی بد زیربغل ؛بوی بد پاها؛ بوی بد دهان؛نفس بد بو؛ بوی بد کف سر؛ بوی بد ناحیه تناسلی باشد.

خانه دکوراسیون مبلمان

چند نکته دکوراسیونی

دکوراسیون خانه کار خیلی شگفت آوری نیست ، کافی است چند نکته ریز را بدانید تا بتوانید یک دکوراسیون ایده آل را در خانه خود بوجود آورید.

پردازنده

سریع‌ترین پردازنده دسکتاپ جهان

از ماه مارس پردازنده‌های سریE هاسول اینتل به‌صورت گسترده وارد بازار شده و بر اساس جدیدترین آمار، اینتل 8 هسته‌ای هاسول سری i7-5960X به‌عنوان سریع‌ترین پردازنده دسکتاپ شناخته‌شده است.

آخرین اخبار
2192
نسخه چاپي امروز
كل اخبار