برگزیده سرویس ها
حنا

سنت های عجیب عروسی در سراسر جهان

در آفریقای جنوبی خانواده عروس و داماد روز بعد از عروسی از اجاق خانه خود آتش می آورند و اجاق خانه زوج جوان را روشن می کنند.

اطلاعات جالبی در مورد چین

برای اینکه سربازان چینی سرشان را موقع رژه بالا نگه دارند به یقیه آنها یک سوزن زده می شود که تا سرشان کمی پائین تر از حد مجاز آمد سوزن داخل گردنشان فرو رود.

وال

حرکت آکروباتیک وال در کنار یک قایق(تصاویر)

این خوش شانسی نصیب هر عکاسی نمی شود که درست در کنار قایقش یک وال بزرک و عظیم الجثه از آب بیرون بپرد و هیچ والی هم آنقدر خوش شانس نیست که به محض اینکه از آب بیرون پرید در دو طرفش دو قایق با دو عکاس باشند که بخواهند از هنرنمایی اش عکس بگیرند.

سیخ چوبی

چند ایده بر ای غذاهای سیخ چوبی

قرار دادن برخی مواد غذایی در سیخ های چوبی علاوه بر زیبایی اشتهای مهمان ها را هم باز می کند. در ادامه مطلب چند پیشنهاد برای این مدل به شما ارائه می دهیم.

 فلگلر

معرفی 50 دانشگاه برتر دنیا از لحاظ فضای سبز

یکی از زیبایی های دانشگاه فلگلر وجود ساختمانی تاریخی به نام Ponce de Leon است که سبک معماری اسپانیایی دارد و در سال 1888 میلادی توسط هنری فلاگر ساخته شده است

دونالد پاریش

مردی که دست مارکوپولو را از پشت بسته است

وقتی صحبت از فردی می شود که مدام در حال سفر است و همه جای دنیا را زیر پا گذاشته است شاید افراد به یاد کریستوفر کلمب و کاپیتان جیمز کوک بیفتند و کمتر کسی تصور می کند که منظور ما یک بازنشسته آمریکایی است .

مورچه

تصاویری از قویترین مورچه جهان

مورچه ها در استقامت شهرت زیادی دارند اما به نظر باید به این ویژگی آنها قدرت دندان هایشان را هم اضافه کرد.

امپراطوری پادشاهی

بازی استراتژیک 4 میلیون نفری امپراطوری پادشاهان

« King’s Empire» یک بازی آنلاین استراتژیک است که می‌تواند انتخاب خوبی برای افرادی باشد که به دنبال یک بازی باکیفیت هستند.

ریزش مو

آیا ریزش موی خانم ها طبیعی است؟

شاید کمی تعجب کنید اما ریزش 100 تا 200 تار مو در روز طبیعی است و مطمئن باشید که جایگزین می شود.

آخرین اخبار
2314
نسخه چاپي امروز
كل اخبار