برگزیده سرویس ها
واردات خودروی وارداتی

آخرین قیمت خودروهای وارداتی در بازار

قیمت خودروهای وارداتی در بازار تغییری نسبت به قیمت‌های هفته گذشته نداشته است.

چرت زدن خواب خستگی افسردگی

خواب نیمروزی خوب یا بد؟

مطالعات نشان می دهد که افرادی که در طول روز چرت می زنند از نظر کارکرد حافظه 20 درصد بهتر از افرادی عمل می کنند که از خواب ظهر دوری می کنند.

ادریس البا

صدرنشینی فیلم «هیچ عمل خوب» در باکس آفیس آمریکای شمالی

فیلم «هیچ عمل خوب» با بازی ادریس البا با فروش 24.5 میلیون دلار توانسته است صدرنشین باکس آفیس آمریکای شمالی شود.

اسفناج

اسفناج را با ماست نخورید

کلسیم موجود در ماست باعث دفع آهن اسفناج از بدن خواهد شد، بنابراین باید مصرف‌کنندگان که اکثراً اسفناج را با ماست مصرف می‌کنند توجه داشته باشند تداخل غذایی این دو ماده پراهمیت علاوه بر دفع آهن موجب از بین رفتن قسمتی از کلسیم نیز می‌شود.

آدامس

ایران رتبه اول مصرف آدامس در جهان را دارد!

شاید باور این موضوع که ایران رتبه نخست مصرف آدامس در دنیا را به خود اختصاص داده، سخت باشد اما، تحقیقات انجام شده در سال 2012، نشان می‌دهد که 82 درصد مردم ایران آدامس می‌جوند. کشورهای عربستان سعودی با 79 درصد و آمریکا با 59 درصد در رتبه‌های بعدی قرار دارند

خاویار   ماهی خاویار

از خواص خاویار چه می دانید؟

اگر به تازگی عمل جراحی انجام داده‌اید یا شیمی‌درمانی کرده‌اید، روی خاویار حساب ویژه‌ای باز کنید؛ زیرا خاویار تولید هموگلوبین در بدن را افزایش می‌دهد.

علی دایی

علی دایی:چون نپذیرفتم عضو ستاد انتخاباتی احمدی‌نژاد باشم برکنارم کردند

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران که پس از باخت این تیم به عربستان در ورزشگاه آزادی تهران از سمتش برکنار شد، تاکید کرد این برکناری با دستور مستقیم محمود احمدی‌نژاد بوده است.

اپلیکیشن یادگیری زبان

اپلیکشین یادگیری گرامر انگلیسی

اگر در حال یادگیری زبان انگلیسی هستید و می‌خواهید از گوشی خود هم بهترین استفاده را ببرید بهتر است اپلیکیشن English Grammar Ultimate را روی گوشی خود نصب کنید.

گذر هوشان

خطرناک ترین جاذبه های گردشگری جهان

گذرهوشان مسیری پیاده رو است که در 120 کیلومتری شهر شیان در چین قرار دارد.این پل مسیری است که به وسیله تخته های چوبی 30 سانتیمتری در امتداد کوه ساخته شده است و به معابد زیبایی ختم می شود

آخرین اخبار
2204
نسخه چاپي امروز
كل اخبار