برگزیده سرویس ها
جنابت

دو برادر آدمخوار پاکستانی دستگیر شدند

برادران آدمخوار پاکستانی که در سال 2011 به جرم خوردن گوشت انسان دستگیر شده بودند بعد از آزادی، با خوردن گوشت یک کودک 9 ماهه دوباره به آدمخواری روی آوردند.

زعفران

راه تشخیص زعفران اصل از تقلبی

گلبرگ‌های گل رنگ، گلبرگ گل همیشه بهار، ریشه‌های گوشت خشک شده راسته (همراه با استفاده از اسپری روغن‌های بی‌قیمت)، اسپری عسل و آب و یا گلیسرین، محلول پاشی نیترات آمونیم و نیترات پتاسیم، استفاده از قند آئورت، کلاله‌های ذرت، ریشه‌های گندم و جو، ریزوم زردچوبه، پرز‌های انار، زعفران‌های زینتی و تفاله‌های مجدد خود زعفران با استفاده از رنگ‌‌پاشی، راه‌های مناسب تقلب برای پادشاه گیاهان دارویی است.

کودک فرزند مادر والدین معلول ذهنی

پسر بچه ای که بدون مغز زندگی می کند

کودکی که با مغزی بسیار کوچک به دنیا آمده بود اینک دومین سال زندگی خود را جشن گرفت.

سالاد کاسه ای

غذای روز: سالاد کاسه‌ای پنیر و ژامبون

سالاد کاسه‌ای پنیر و ژامبون، سالادی خوشمزه و خاص است که سفره شما را زیباتر خواهد کرد. برای تهیه آن به روش زیر عمل کنید.

چشم بینایی

روش هایی برای رفع سیاهی زیر چشم

یکی از طبیعی‌ترین روش‌های درمان تیرگی پوست زیر چشم استفاده از ماسک شیر است. پزشکان به افراد توصیه می‌کنند مقداری شیر را روی پوست قرار داده و پس از چند دقیقه آن را شست و شو دهند.

لاس فالاس مجسمه

فستیوال لاس فالاس در اسپانیا

در شهر والنسیا اسپانیا هر سال به مناسبت آغاز فصل بهار جشنواره ای با نام «لاس فالاس» برگزار می شود.

لطفا ته دیگ نخورید

بلافاصله پس از مصرف غذا میز یا سفره را ترک کنید، آهسته غذا بخورید، بیش از حد نیاز غذا نخورید، به جای نوشابه‌های شیرین و گازدار از آب و یا دوغ کم نمک بدون گاز استفاده کنید و از مصرف ته دیگ اکیدا خودداری کنید زیرا ته دیگ بسیار پرچرب و پرنمک است.

گوجه

این سبزیجات را در یخچال نگهداری نکنید

یکی از عادت‌های خانم‌ها نگهداری سبزی‌ها در یخچال و فریزر برای فصول مختلف است که این موضوع اگرچه یک نوع سلیقه درخانه داری است اما برخی مواقع و در برخی سبزی‌ها می‌تواند مشکل ساز بوده یا حتی مضر باشد.

النگو دستبند جواهر زیور آلات

آموزش ساخت النگوی نگین دار

ساخت بدلیجات یکی از هنرهایی است که به تازگی بین علاقمندان به این حرفه رایج شده است. خلاقیت در این کار باعث می شود ، شما محصولاتی تک و بسیار زیبا تهیه کنید.

آخرین اخبار
2081
نسخه چاپي امروز
كل اخبار