برگزیده سرویس ها
حنا

سنت های عجیب عروسی در سراسر جهان

در آفریقای جنوبی خانواده عروس و داماد روز بعد از عروسی از اجاق خانه خود آتش می آورند و اجاق خانه زوج جوان را روشن می کنند.

اطلاعات جالبی در مورد چین

برای اینکه سربازان چینی سرشان را موقع رژه بالا نگه دارند به یقیه آنها یک سوزن زده می شود که تا سرشان کمی پائین تر از حد مجاز آمد سوزن داخل گردنشان فرو رود.

سگ

دوستی فیل و فنجان(تصویر)

یکی از این دو دوست از یک بسته نمک هم کوچکتر است و دیگری به قد و قواره یک انسان بالغ است.اما این تفاوت جثه مانع دوستی آنها نشده است.

سیخ چوبی

چند ایده بر ای غذاهای سیخ چوبی

قرار دادن برخی مواد غذایی در سیخ های چوبی علاوه بر زیبایی اشتهای مهمان ها را هم باز می کند. در ادامه مطلب چند پیشنهاد برای این مدل به شما ارائه می دهیم.

آنجلینا جولی

بازدید آنجلینا جولی از کمپ قربانیان داعش(تصاویر)

آنجلینا جولی در بازدید خود از کمپ پناهندگان در شمال عراق از رهبران جهان خواست تا برای پایان درگیری ها در عراق و سوریه اقدامی انجام دهند.

دونالد پاریش

مردی که دست مارکوپولو را از پشت بسته است

وقتی صحبت از فردی می شود که مدام در حال سفر است و همه جای دنیا را زیر پا گذاشته است شاید افراد به یاد کریستوفر کلمب و کاپیتان جیمز کوک بیفتند و کمتر کسی تصور می کند که منظور ما یک بازنشسته آمریکایی است .

اصفهان قدیم

عکس هایی از اصفهان دوره قاجاریه


امپراطوری پادشاهی

بازی استراتژیک 4 میلیون نفری امپراطوری پادشاهان

« King’s Empire» یک بازی آنلاین استراتژیک است که می‌تواند انتخاب خوبی برای افرادی باشد که به دنبال یک بازی باکیفیت هستند.

دارچین

بوی دارچین باعث ولخرجی می شود!

دارچین ماده معجزه آسایی است که عابران را وادار به خرید اجناس می کند.

آخرین اخبار
2313
نسخه چاپي امروز
كل اخبار