برگزیده سرویس ها
حلقه ازدواج

به امید تغییر دادن یکدیگر ازدواج نکنید

باور تغییر دادن، در خانم ها بیشتر دیده می شود اما گروهی از مردان هم بویژه آنها که تمایل به سلطه جویی دارند ممکن است با چنین هدفی، زندگی مشترک تشکیل بدهند غافل از این که معمولاً این خیال دردسرساز می شود و نمی توان کسی را بر خلاف میلش، دگرگون کرد و حتی اگر او هم تمایل به تغییر کردن داشته باشد، ابعاد این دگرگونی و میزان پایداری اش، معمولا زیاد نیست. اگر می خواهند با باور تبدیل کردن طرف مقابل به فردی دیگر و تغییر دادن اهدافش، ازدواج کنن ، بهتر است دست نگه دارند و زمانی زندگی مشترک را آغاز کنند که شریک آینده شان را همانطور که هست پسندیده باشند و به نیازهای اصلی اش احترام بگذارند. اگر می خواهند با باور تبدیل کردن طرف مقابل به فردی دیگر و تغییر دادن اهدافش، ازدواج کنن ، بهتر است دست نگه دارند و زمانی زندگی مشترک را آغاز کنند که شریک آینده شان را همانطور که هست پسندیده باشند و به نیازهای اصلی اش احترام بگذارند. اگر می خواهند با باور تبدیل کردن طرف مقابل به فردی دیگر و تغییر دادن اهدافش، ازدواج کنن ، بهتر است دست نگه دارند و زمانی زندگی مشترک را آغاز کنند که شریک آینده شان را همانطور که هست پسندیده باشند و به نیازهای اصلی اش احترام بگذارند.

چاقی

اشباهات رایج بین افرادی که می خواهند وزن کم کنند

اگر تحمل گرسنه ماندن را دارید، می توانید تنها هفته ای یکی، دو روز به جای شام میوه بخورید اما خوردن حجم زیادی از میوه های شیرین تابستانی به جای وعده های غذایی، نمی تواند رژیم مناسبی برای لاغر شدن شما باشد.

کولر گازی

کدام کولر گازی بهتر است؟(جدول قیمت)

بهتر است محصولی که قصد خرید آن را دارید در سطح جهان و بازار ایران خوش نام باشد. البته این امر به تنهایی مهر تایید بر کیفیت کامل آن محصول نیست.

فیس بوک

فیس‌بوک قابلیت ذخیره کردن را به کاربران عرضه می‌کند

فیس‌بوک قابلیتی را معرفی کرده که کاربران می‌توانند با استفاده از آن مطالب موردعلاقه خود را در جایی ذخیره کنند تا بعداً به مشاهده و یا خواندن آن بپردازند.

کروکودیل تمساح

چرا حشرات عاشق نوشیدن اشک هستند؟

بعضی از حشرات مانند پروانه ها و زنبورها به خوردن اشک سایر حیوانات شهرت دارند.آنها معمولا اشک پستانداران و حتی انسان ها را می نوشند.

تایلند

پادشاهی های دیدنی جهان

هنوز کشورهای زیادی در جهان وجود دارد که با نظام پادشاهی اداره می شوند در این مطلب می خواهیم زیباترین کشور هایی که نظام پادشاهی دارند را به شما معرفی کنیم.

فوتبال

10 مدافع گرانقیمت دنیا

مدافع خوب می تواند حملات تیم حریف را خنثی کند و به موقع حتی یک ضد حمله را آغاز نماید از این رو داشتن یک مداقع خوب برای هر تیمی مهم است.

عروس داماد افریقایی

ازدواج خانمی 62 ساله با پسر بچه ای 9 ساله

یکی از جوان ترین دامادهای دنیا یک پسر بچه نه ساله است . او برای دومین بار با همسر 62 ساله خود ازدواج کرده است.

رامسر

ساکنین رامسر در معرض پرتوگیری بالاتر از کارکنان هسته‌ای هستند

استاد دانشکده فیزیک هسته‌ای دانشگاه امیرکبیر با بیان اینکه مقدار پرتوگیری گروهی ساکنان منطقه رامسر در سال بیشتر از حد کارکنان در راکتورهای هسته‌ای است پیشنهاد کرد این منطقه که حدوداً 5 کیلومتر مربع است به یک پارک آموزشی-پژوهشی با پرتوزایی طبیعی رامسر تبدیل شود و به ساکنین آن در محل دیگری زمین اختصاص یابد.

آخرین اخبار
2161
نسخه چاپي امروز
عكس روز
كل اخبار