برگزیده سرویس ها
ادیسون

اختراع های عجیب و غریب توماس ادیسون

توماس آلوا ادیسون دانشمند بزرگی بود که بدون اختراعات وی، قطعاً زندگی بشر متفاوت از شکل امروزی اش بود. این مخترع بزرگ فرهنگ ما را به خاطر عرضه دستگاه های معجزه آسایش از جهات مختلفی دگرگون کرد.

بوی بد

راه‌هایی برای رفع بوی بد دهان

علت بوی بد دهان اغلب ذرات ریز موجود در دهان، خشکی دهان یا مشکلات گوارشی است. در واقع علت این بوی بد، وجود بیش از ۶۰۰ نوع کالری در دهان است.

کت و شلوار

10 کت و شلوار لوکس مردانه دنیا

در اينجا 10 کت شلوار، از 10 برند معتبر جهاني را به شما معرفي مي‌کنيم که از نظر طرح و فرم و البته رنگ، جذاب و زيبا هستند.

مارشملو

دسر روز: مارشملوهای شکلاتی

همه بچه ها و البته بسیاری از ما بزرگترها عاشق مارشملو هستیم. در این دستور با کمی تغییر و مزه دار کردن، مارشملوها را چند برابر خوشمزه تر می کنیم.

کاریکاتور

استقبال از سخنران!


اعتراض کفش

اعتراض کفش‌های جفت شده در پاریس (تصاویر)

معترضان به سیاست های محیط زیست در نشست آب و هوایی که در پاریس برگزارمی‌شود، تلاش می کنند تا از روش های مختلف مانند جفت کردن کفش های خود حاوی پیام های اعتراض آمیز در مورد وضعیت ناگوار محیط زیست جهان به گوش رهبران دنیا برسانند.

فیل

گل بازی فیل ها(تصاویر)

فیل ها گل بازی را خیلی دوست دارند.

شهلا ریاحی نیکی کریمی

تجلیل نیکی کریمی از شهلا ریاحی(تصاویر)

همزمان با آغاز نمایش فیلم سینمایی شیفت شب به کارگردانی نیکی کریمی از شهلا ریاحی به عنوان نخستین کارگردان زن ایرانی تجلیل شد.

ایراندخت قاجار

زیباترین شاهزاده قاجار که محمدرضا پهلوی قصد ازدواج با او را داشت(تصویر)

ایران دخت، دختر همسر اول احمد شاه زنی بسیار زیبا و مورد توجه بود…یکی از کسانی که تمایل به ازدواج با ایراندخت داشت محمد رضا پهلوی بود.

آخرین اخبار
2547
نسخه چاپي امروز
عكس روز
كل اخبار