لیست روزنامه هایی که یارانه گرفتند به مجلس ارائه شود/ برخی از نورچشمی ها یارانه چند صد میلیونی گرفتند

لیست روزنامه هایی که یارانه گرفتند به مجلس ارائه شود/ برخی از نورچشمی ها یارانه چند صد میلیونی گرفتند

لیست روزنامه هایی که یارانه گرفتند به مجلس ارائه شود/ برخی از نورچشمی ها یارانه چند صد میلیونی گرفتند
18 تیر 1399, 13:36 / کد خبر:730686
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: یارانه‌ای که وزارت ارشاد به مطبوعات داده متفاوت است، به برخی از نور چشمی ها یارانه چند صد میلیونی داده و یارانه برخی بسیار اندک است.
حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده محلات در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه، 18 تیر) قوه مقننه، در تذکر شفاهی با استناد به اصول 31 و 20 قانون اساسی، اظهار داشت: امروز رئیس جمهور گفت اعتراف می کنم دولت در بخش مسکن دچار عقب ماندگی شده؛ شما که ادعا می کنید حقوقدان هستید، ای کاش اصل 31 قانون اساسی را دیده بودید. در آن جا دولت موظف است برای تامین مسکن مردم اقدام کند؛ سوال ما این است چرا اکنون طرح دقیق و عملیاتی را ارائه نکردید؟ منشأ عقب ماندگی چیست؟ آیا منشأ آن بی مهری به مسکن مهر نبود؟
وی در همین راستا خطاب به رئیس جمهور، گفت: . شما گفتید مسکن اجتماعی ایجاد می کنم، مسکن اجتماعی را در کشور نشان دهید. آیا حاضر هستید مقصر را به قوه قضائیه معرفی کنید؟
نماینده مردم محلات در مجلس در بخش دیگری از اظهارات خود خطاب به هیات رئیسه و رئیس جمهور، اظهار داشت: درخواست داریم لیست افرادی که ارز 4200 تومانی گرفتند منتشر و در اختیار نمایندگان قرار داده شود.
حجت الاسلام سلیمی با اشاره به اوج گیری شیوع ویروس کرونا، بیان داشت: سیاست های دولت در ایام اوج گیری کرونا چیست؟شورای شهر تهران برای عبور و مرور مردم چه اقدامی انجام داده است؟
نماینده محلات در مجلس از مجلس خواستار تعیین تکلیف وضعیت نهضتی ها و حق التدریسی ها شد و گفت: یارانه ای که وزارت ارشاد به مطبوعات داده متفاوت است به برخی از نورچشمی ها یارانه چند صد میلیونی داده و یارانه برخی بسیار اندک است. نیاز است هیات رئیسه دستور دهد لیست روزنامه هایی که یارانه گرفتند به مجلس ارائه شود.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹، شماره 3861 ؛ 22 مرداد 1399
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین