اجاره خانه‌ها سر به فلک کشیده است/ قانون ثبت معاملات اجرا نمی‌شود

قاضی‌زاده هاشمی در صحن علنی مجلس:

اجاره خانه‌ها سر به فلک کشیده است/ قانون ثبت معاملات اجرا نمی‌شود

اجاره خانه‌ها سر به فلک کشیده است/ قانون ثبت معاملات اجرا نمی‌شود
18 تیر 1399, 13:01 / کد خبر:730684
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اجاره خانه‌ها سر به فلک کشیده است و متأسفانه قانونی که باید بر اساس آن تمامی معاملات، مستغلات و اجاره‌ها ثبت می‌شد، اجرا نشده است.

کاظم موسوی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی، اظهار داشت: یکی از اخباری که شنیده شده، این است که دو خانواده به دلیل گرانی اجاره مسکن، یک منزل را اجاره کردند.

وی با بیان اینکه دولت باید تدابیر خود را در بحث مسکن افزایش دهد، ادامه داد: دولت باید مسکن مناسب را در اختیار نیازمندان و افرادی که امکان ساخت مسکن ندارند، قرار دهد.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: افزایش ۳ برابری قیمت مسکن در شأن مردم نیست و دولت باید در این زمینه پاسخگو باشد.

امیرحسین قاضی زاده هاشمی که ریاست جلسه را برعهده داشت در پاسخ به این تذکر،  گفت: دغدغه‌های شما درست است و همه همکاران نگران وضعیت مسکن مردم هستند.

وی اظهار داشت: اجاره خانه‌ها سر به فلک کشیده است و وضعیت نابسامانی دارد و متأسفانه قانونی که باید بر اساس آن تمامی معاملات، مستغلات و اجاره‌ها ثبت می‌شد، اجرا نشده است.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: البته بحث زندگی دو خانواده در یک منزل تکذیب شده است و پرداختن به این مباحث از تریبون رسمی صحیح نیست.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹، شماره 3861 ؛ 22 مرداد 1399
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین