زاکانی: تاجگردون در روند بررسی اعتبارنامه اش مظلوم نمایی می کند

زاکانی: تاجگردون در روند بررسی اعتبارنامه اش مظلوم نمایی می کند

زاکانی: تاجگردون در روند بررسی اعتبارنامه اش مظلوم نمایی می کند
10 تیر 1399, 11:52 / کد خبر:729959
نماینده مردم قم در مجلس گفت:تا جگردون به هیچ حرفی پایبند نیست و ده ها بار خلاف گویی از وی شنیده ایم وی با مظلوم نمایی با عواطف مردم بازی می کند.
علیرضا زاکانی نماینده قم در مجلس در نشست خبری نمایندگان معترض به اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون با عنوان «چرا بررسی اعتبارنامه نمایندگان مهم است؟»، که صبح امروز در خبرگزاری مهر برگزار شد، گفت: 9 نفر از نمایندگان نسبت به اعتبارنامه  تاجگردون منتخب گچساران اعتراض داشتند و ما به عنوان وظیفه انقلابی و شرعی خود این موضوع را مورد بررسی قرار دادیم.
وی با بیان اینکه تا جگردون به هیچ حرفی پایبند نیست و ده ها بار خلاف گویی از وی شنیده ایم وی با  مظلوم نمایی با عواطف مردم بازی می کند، ادامه داد:پس از روند بررسی پرونده منتخب گچساران در کمیته تحقیق گزارش این کمیسیون  هفته آینده در صحن مجلس اعلام می شود.
نماینده قم در مجلس هدف معترضان به اعتبار نامه تاجگردون شفاف سازی در این زمینه است، عنوان کرد:ما در این مسیر سعی کردیم هر حرفی که می زنیم با ارائه سند باشد اما در شعبه 12 بررسی اعتبارنامه نمایندگان و همچنین کمیسیون تحقیق به هیچ وجه به اسناد ما ورود نکردند و اشکال بزرگی است چرا که ما ساعت ها وقت گذاشتیم اما برخی از دوستان به مسئولیت خود به خوبی عمل نکردند.
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی  یادآور شد: هفته قبل جمعی از معترضان به اعتبارنامه تاجگردون، به حضور آیت الله جنتی رفتند که در آنجا آیت الله جنتی تأکید کرد مجلس مبتنی بر اسناد باید به وظایف خود عمل کند اما متأسفانه می بینیم که در شعبه 12 و کمیسیون تحقیق مجلس به هیچ وجه اسناد ما بررسی نشد.
این نماینده مجلس افزود: در بررسی این پرونده تأکید ما بر این بود که به منطق توجه شود و اجازه ندهیم احساسات در بررسی اعتبارنامه منتخب مردم گچساران دخیل شود و مانند یک قاضی که نباید در قضاوت احساسات خود را دخیل کند، عمل کردیم.
زاکانی با اشاره به ادعای تاجگردون مبنی بر اینکه به مادر من توهین شده است، اظهار داشت: مادر تاجگردون، مادر شهید و برای ما عزیز است و به هیچ وجه به وی توهین نشده و او  دروغ می گوید.
وی ادامه داد: یکی دیگر از ادعاهای دروغ منتخب مردم گچساران آن است که می گوید معترضان به اعتبارنامه وی گفته اند که تاجگردون با رژیم صهیونیستی ارتباط دارد که چنین ادعایی درست نیست.
نماینده مردم قم در مجلس بیان کرد: یکی دیگر از ادعاهای تاجگردون آن است که می گوید معترضان به اعتبارنامه وی، لر ستیز هستند که از باطن نادرست است و از دروغ بودن این حرف همین بس که بسیاری از کسانی که مخالف تاجگردون هستند، از لرهای غیور هستند و حتی خواستار آن هستند که در مخالفت با تاج گردون در صحن علنی مجلس حرف بزنند.
زاکانی گفت: ما مطابق با قانون و مبتنی بر اسناد و مصالح انقلاب، اعتراض خود را دنبال می کنیم و مواردی را که از سوی تاج گردون گفته می شود، نادرست می دانیم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
پاسخ
10 تیر 1399 13:03
مهمان:
اقای زاکانی شما دستگاههای نظارتی را رفوزه اعلام کردید. از دو حال خارج نیست یا حرف شما نادرست هست یا درست اگر درست هست باید گفت که کاری که دستگاههای نظارتی کرده اند به مراتب بدتر از چیزی است که شما تاجگردون را به واسطه ان متهم میکنید چرا که باعث ورود افرادی چون تاجگردون به سیستم میشوند. پس چرا در مورد دستگاههای نظارتی و تخلفات انها جلسه نمیذارید؟؟؟ و اگر حرف شما در مورد تاجگردون نادرست و دستگاههای نظارتی عملکردشان درست بوده پس دلیل این جلسه گذاشتن چیست؟
0 -
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹، شماره 3861 ؛ 22 مرداد 1399
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین