مشاهده شدن نور نارنجی در شرق تهران + فیلم/ انفجار مخزن گازی که تلفاتی در پی نداشت

مشاهده شدن نور نارنجی در شرق تهران + فیلم/ انفجار مخزن گازی که تلفاتی در پی نداشت

مشاهده شدن نور نارنجی در شرق تهران + فیلم/ انفجار مخزن گازی که تلفاتی در پی نداشت
6 تیر 1399, 09:59 / کد خبر:729505

کاربران شبکه‌های اجتماعی از مشاهده یک نور نارنجی در شرق تهران خبر دادند. 

در دقایق اولیه نیمه‌شب جمعه ششم تیرماه، تعدادی از کاربران شبکه‌های اجتماعی از مشاهده نور نارنجی‌رنگ در مناطق شرقی تهران خبر دادند.
در ویدیوهای ارسالی مخاطبان این نور به مدت چند ثانیه مشاهده می شود.
در همین راستا حمیدرضا گودرزی معاون امنیتی استاندار تهران در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به انتشار تصاویری در فضای مجازی که ادعا شده مربوط به انتشار نوری بزرگ در شرق تهران است، اظهار کرد: جزئیات این موضوع در دست بررسی است.
گفتنی است این گفت‌وگو در ساعت ۲:۴۵ بامداد و تنها ساعتی بعد انتشار تصاویر صورت گرفته است و ساعات بعدی جزئیات بیشتری در اختیار باشگاه خبرنگاران جوان قرار خواهد گرفت.

اخبار دریافت شده حاکی از آن است که تصاویر منتشر شده مربوط به انفجار یک مخزن گاز صنعتی در حاشیه یکی از مراکز وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح بوده و هیچ ارتباطی به تاسیسات نظامی واقع در منطقه فوق ندارد.
سرتیپ عبدی سخنگوی وزارت دفاع و‌ پشتیبانی نیروهای مسلح درباره انفجار مخزن گاز در شرق تهران گفت: انفجار مخزن گاز توسط عوامل آتش نشانی و اطفاء حریق کنترل و مهار شد و به لطف خدا هیچ تلفاتی نیز به همراه نداشته است.
وی افزود:همکاران ما در محل مستقر شده و در حال بررسی دقیق تر موضوع هستند. ان‌شاءالله به محض این که اطلاعات تکمیلی را به دست بیاوریم، اطلاع رسانی خواهیم کرد.


ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹، شماره 3833 ؛ 19 تیر 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین