واکنش عضو هیئت رئیسه مجلس به اظهارات «روحانی»

واکنش عضو هیئت رئیسه مجلس به اظهارات «روحانی»

واکنش عضو هیئت رئیسه مجلس به اظهارات «روحانی»
5 تیر 1399, 12:34 / کد خبر:729493
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: تامل در سخنان رئیس جمهور نشان می‌دهد وی به دلیل خوش‌بینی به اروپایی‌ها فریب چرب زبانی آنها را خورده است.
حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ، در واکنش به اظهارات روز گذشته رئیس جمهور، مبنی بر اینکه اروپایی‌ها شرمنده ما هستند، گفت: این سخنان نشان از ساده‌اندیشی رئیس جمهور دارد. روحانی روز گذشته گفت که اروپایی‌ها شرمنده ما هستند و تلفنی و حضوری از ما عذرخواهی می‌کنند؛ اما در عمل اقدامی انجام نمی‌دهند.
وی با بیان اینکه تامل در سخنان رئیس جمهور نشان می‌دهد وی به دلیل خوش‌بینی به اروپایی‌ها فریب چرب زبانی آنها را خورده است، افزود: اروپایی‌ها زیبا سخن گفته‌اند اما در عمل به نحوه متفاوتی عمل کرده‌اند. آیا این نشانگر یک نوع ساده‌اندیشی افراطی نسبت به اروپایی‌ها نیست؟
عضو هیئت رئیسه مجلس خطاب به رئیس جمهور گفت: آقای روحانی! یادتان است گفتید برجام را با اروپایی‌ها ادامه می‌دهیم؟ یادتان است با «اینستکس» سال‌ها شما را سرکار گذاشتند؟ این نوع نگاه موجب تحمیل خسارت فراوانی به مردم و کشور شده است.
حجت الاسلام سلیمی اظهار داشت: از یک جهت خوشحال هستیم که آقای روحانی فهمید که اروپایی‌ها یک نوع حرف می‌زنند ولی نوع دیگر عمل می‌کنند اما از جهت دیگر هم متاسف هستیم که می‌گوید اگر بخواهیم اقدام قاطع می‌کنیم.  رئیس جمهور باز در دایره اقدام بی‌فرجام اروپایی‌ها سرگردان باقی مانده است؛ آیا این موضع ناشی از نوع نگاه ساده‌انگارنه به فریب‌کاران اروپایی نیست؟
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹، شماره 3861 ؛ 22 مرداد 1399
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین