روحانی: می‌دانم مردم با مشکلاتی روبرو هستند/می‌دانم قیمت کالا در نوسان است

روحانی: می‌دانم مردم با مشکلاتی روبرو هستند/می‌دانم قیمت کالا در نوسان است

روحانی: می‌دانم مردم با مشکلاتی روبرو هستند/می‌دانم قیمت کالا در نوسان است
4 تیر 1399, 11:05 / کد خبر:729378
رئیس جمهور گفت: دختران نجیب و زنان جامعه در مسائل اخلاقی و اجتماعی همیشه مراقبت‌های لازم را انجام دادند و خواهند داد و نیاز نیست که کسی بخواهد در این زمینه دلسوزی کنند و زنان جامعه ما دلسوزتر از هر کسی هستند.
جت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور صبح امروز در جلسه هیئت دولت طی سخنانی با گرامیداشت روز دختر اظهار داشت: مطمئن هستیم که دختران نجیب و زنان جامعه در مسائل اخلاقی و اجتماعی همیشه مراقبت‌های لازم را انجام دادند و خواهند داد و نیاز نیست که کسی بخواهد در این زمینه دلسوزی کنند و زنان جامعه ما دلسوزتر از هر کسی هستند.
وی با بیان اینکه من از مشکلات مردم با خبر هستیم گفت: تا ثانیه آخر همه دولت پای کار خواهند بود. من روز استراحتی در 6 ماه اخیر در میان مسئولان اجرایی عالیرتبه کشور ندیدم و همه تلاش می‌کنند و جمعه و تعطیلی نمی‌شناسند و همه روز برایشان روز وساعت  کار است. ما تا دقیقه اخر با روحیه ساعت اول کارمان تلاش خواهیم کرد واین افتخار ماست که برای این ملت کار و  نوکری کنیم و گره‌ای را باز کنیم.
رئیس‌جمهور تصریح کرد: من می‌دانم مردم با مشکلاتی در این ایام  روبر هستند و قیمت کالا  در نوسان است و مردم را در فشار قرار می‌دهد و یک روز لوازم خانگی و یک روز خودرو و یک روز قیمت ارز؛  هرروز یک مساله‌ای مردم را آزار می‌دهد؛ ما قدرت عبور از این مشکلات سخت را داریم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹، شماره 3833 ؛ 19 تیر 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین