جای مناظره رفیعی و آقامیری در تلویزیون بود

جای مناظره رفیعی و آقامیری در تلویزیون بود

جای مناظره رفیعی و آقامیری در تلویزیون بود
31 خرداد 1399, 09:01 / کد خبر:728911
 مناظره آنلاین حجت‌الاسلام ناصر رفیعی با حسن آقامیری در اینستاگرام که بیش از ۷۰ هزار بیننده داشت هم این روزها سوژه کاربران فضای مجازی شده است.
ماجرای مناظره رفیعی با آقامیری از آن جا شکل گرفت که چندی پیش حجت‌الاسلام رفیعی استاد حوزه و دانشگاه با انتشار ویدئویی در صفحه اینستاگرام خود در پاسخ به سوال کاربری در فضای مجازی با این موضوع که «درفضای مجازی شبهه‌افکنی زیاد شده است، گاهی هم افراد روحانی مثل آقامیری شبهه می‌کنند، تکلیف چیست؟» آقا میری را به مناظره دعوت کرد.
رفیعی با بیان این که نمی‌شود فردی ویدئویی درست کند، قرآن، نماز، حجاب، زیارت و تلقین را زیرسؤال ببرد، حسن آقامیری را دعوت به مناظره رسمی کرد که آقا میری هم پذیرفت.
به هر حال مناظره درباره اشکالات قرآنی رفیعی بر بعضی صحبت های آقامیری شکل گرفت و بازخورد خوبی هم در فضای مجازی داشت به ویژه برخورد همراه با ادب و متانت دکتر رفیعی با طرف مناظره . جدای از صحبت هایی که در مناظره صورت گرفت.
بسیاری از کاربران از این که یک محیط تعاملی بر پایه احترام صورت گرفته و دو طرف مسائل و دغدغه هایشان را بدون این که به یکدیگر بی احترامی کنند، مطرح می کنند ابراز خرسندی کردند و خواستار بیشتر شدن این گونه گفت و گوها در مسائل مختلف بودند. برخی دیگر از کاربران هم با انتقاد از صدا و سیما معتقدند که این گونه مناظره ها باید از شبکه تخصصی سیما در این باره یعنی شبکه ۴ پخش شود.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹، شماره 3833 ؛ 19 تیر 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین