روحانی: امسال شرایط سختی در مسکن داشتیم/ قیمت لوازم خانگی کنترل می‌شود

روحانی: امسال شرایط سختی در مسکن داشتیم/ قیمت لوازم خانگی کنترل می‌شود

روحانی: امسال شرایط سختی در مسکن داشتیم/ قیمت لوازم خانگی کنترل می‌شود
29 خرداد 1399, 12:05 / کد خبر:728832
رئیس‌جمهور در مراسم افتتاح طرح‌های وزارت راه و شهرسازی گفت: مقرراتی که ما امروز برای فروش مسکن داریم کافی نیست و ما باید اصلاحاتی انجام دهیم که فشار را از روی دوش مردم برداریم.
حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور صبح امروز در مراسم فتتاح طرح‌های وزارت راه، طی سخنانی اظهار داشت:  مقرراتی که ما امروز برای فروش مسکن داریم کافی نیست و ما باید اصلاحاتی انجام دهیم که فشار را از روی دوش مردم برداریم. مخصوصاً که امسال هم شرایط سختی در مسکن بوجود ‌آمد و هم در زمینه لوازمی که مور نیاز مردم است. قدم‌های خوبی در زمینه لوازم خانگی شروع شده و سازمان حمایت از مصرف‌کننده و تعزیرات به میدان آمدند و با قیمت مقرری باید قیمت‌ها کنترل شود. 
وی افزود: از طرف دیگر در زمینه مسکن باید در زمینه واگذاری زمین و در اختیار گذاشتن مسکن برای خانه اولی ها و بازآفرینی شهری که بهترین راه برای تولید مسکن است قدم برداریم . یک محله قدیمی اگر بازآفرینی شود هم مردم امکانات بیشتری در اختیارشان قرار می‌گیرد و هم قیمت ساختمان‌شان بیشتر می‌شود و هم خانه‌های جدید می‌شود تولید کرد.  در زمینه بازآفرینی قدم‌های خوبی در حال برداشته شدن است و بهترین راه برای مسکن این است که در داخل شهر، محله‌ها را بازآفرینی کنیم و ضمن اینکه شرایط زندگی بهتر می‌شود خانه و مسکن جدید در اختیار مردم قرار می‌گیرد. 
رئیس‌جمهور ادامه داد: امروز الحمدالله در هر دو زمینه افتتاح داشتیم و پروژه‌های مهمی کلید خورد. ان‌شاءالله بااقداماتی که دولت انجام می‌دهد چارچوبی تهیه شود تا سی درصد مردمی که نیاز به اجاره دارند بتوانند با قیمت عادلانه زندگی خود را پیش ببرند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹، شماره 3861 ؛ 22 مرداد 1399
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین